Vyskúšajte Goody Foody
Vegan, vegetarian - alternatíva mäsa
Vegánske recepty
Recepty zdravej výživy pre vegánov, vegetariánov, priaznivcov zdravého životného štýlu
Alebo skúste naše suché produkty

Prečo si vybrať naše výrobky?

Az Alfa Sorti az egyik legnagyobb szlovákiai vegetáriánus és vegán termék gyártója. A Goody Foody termékcsaládot nemcsak vegánok és vegetáriánusok számára terveztük, hanem az egészséges életmód minden rajongójának is. A Goody Foody minden minőségi követelménynek megfelel. A termelésben felhasznált alapanyagok kiváló minőségűek, genetikai módosítás nélkül termesztettek. A legújabb technológiával adaptálva. Az Alfa Sorti termékeit a világ 7 országába exportálják. Például. Nagy-Britannia, Csehország, Finnország, Magyarország, Észtország, Németország. A vállalat az EN ISO 9001: 2015 tanúsítvánnyal rendelkezik

Goody Foody – mi több vagyunk, mint egy hamburger. Mártásokkal, mindenféle körettel!

Fő tevékenységünk a szójaliszt feldolgozása és szójatermékek (textúrák) előállítása. Gyártási programunk megújításával kibővítettük kínálatunkat a hús nélküli fagyasztott és hűtött termékek gyártásával (Goody Foody), amelyek figyelembe veszik az egészséges életmód tendenciáját és egyúttal a sebesség, a minőség és a maximális kényelem követelményeit. Egyéb tevékenységeink közé tartozik a diófélék, a mák, az aszalt gyümölcs csomagolása és forgalmazása, valamint a szójatej előállítása.

Olyan cég vagyunk, amely 1995 óta működik a szlovák és az európai piacon. Hosszú évek óta megbízható szója- és egyéb termékek gyártója és forgalmazója vagyunk, nemcsak vegetáriánusok és vegánok számára. Gondosan megválasztjuk nagy hagyományokkal rendelkező beszállítóinkat. Célunk, hogy hosszú távon kielégítsük a minőségi termékeket kereső végfelhasználók igényeit.

A könnyebb tájékozódás érdekében a következő alapvető termékcsaládokat hoztuk létre az Ön számára:

Goody Foody je určené nielen pre vegetariánov, či vegánov, ale aj pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu. Goody Foody vegánske a vegetariánske burgre. Klasické alebo červené burgre. Goody Foody burger je viac ako len burger. Môžete ho podávať so všetkými druhmi omáčok a príloh. Hotový je buď za 2 minúty (chladený) alebo 4 minúty (mrazený). Vyskúšajte aj Goody Foody vegetariánske a vegánske rezne alebo steaky, s príchuťou hovädzou alebo kuracou príchuťou. Stačí ich zľahka opiecť na oleji a môžete podávať. Ako prílohu odporúčame rôzne druhy šalátov, cestoviny, ryžu či zemiaky. O necelých 20 minút je všetko hotovo. Môžete jesť zdravo, chutne a pritom ušetriť veľa času! Goody Foody gyros & kebab si obľúbi každý vegetarián, či vegán, ktorý obľubuje gyros a kebab. Goody Foody vegánske mleté využijete pri príprave lasagní alebo špagiet. Vegánske a vegetariánske kocky zase do guľáša, či už klasického, segedínskeho, alebo fazuľového. Vegánske a vegetariánske zeleninové guľky do špagiet a lá Bolognese. Vegetariánsky zeleninový medailónik stačí len opiecť a podávať ho s akoukoľvek omáčkou - syrovou, bazalkovou, s brusnicami alebo šalátmi. Goody Foody vegetariánske sójové rezance si môžete pripraviť na čínsky alebo taliansky spôsob, so zeleninou alebo ryžou, prípadne na pikantný spôsob a naplniť nimi zemiakové placky. Goody Foody je rad bezmäsitých mrazených a chladených jedál rastlinného pôvodu (na báze pšenice a sóje), ktoré svojim vzhľadom, arómou a chuťou pripomínajú mäsové výrobky. Goody Foody sú určené nielen pre vegánov, vegetariánov, ale aj pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu. Goody Foody sú ochutené prírodnými koreninami, extraktmi a ochucovadlami bez použitia konzervačných látok a syntetických farbív. Prirodzene bez obsahu cholesterolu.
Goody Foody je určené nielen pre vegeratiárov, či vegánov, ale aj pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu. Goody Foody vegánske a vegetariánske burgre. Klasické alebo červené burgre. Goody Foody burger je viac ako len burger. Môžete ho podávať so všetkými druhmi omáčok a príloh. Hotový je buď za 2 minúty (chladený) alebo 4 minúty (mrazený). Vyskúšajte aj Goody Foody vegetariánske a vegánske rezne alebo steaky, s príchuťou hovädzou alebo kuracou príchuťou. Stačí ich zľahka opiecť na oleji a môžete podávať. Ako prílohu odporúčame rôzne druhy šalátov, cestoviny, ryžu či zemiaky. O necelých 20 minút je všetko hotovo. Môžete jesť zdravo, chutne a pritom ušetriť veľa času! Goody Foody gyros & kebab si obľúbi každý vegetarián, či vegán, ktorý obľubuje gyros a kebab. Goody Foody vegánske mleté využijete pri príprave lasagní alebo špagiet. Vegánske a vegetariánske kocky zase do guľáša, či už klasického, segedínskeho, alebo fazuľového. Vegánske a vegetariánske zeleninové guľky do špagiet a lá Bolognese. Vegetariánsky zeleninový medailónik stačí len opiecť a podávať ho s akoukoľvek omáčkou - syrovou, bazalkovou, s brusnicami alebo šalátmi. Goody Foody vegetariánske sójové rezance si môžete pripraviť na čínsky alebo taliansky spôsob, so zeleninou alebo ryžou, prípadne na pikantný spôsob a naplniť nimi zemiakové placky. Goody Foody je rad bezmäsitých mrazených a chladených jedál rastlinného pôvodu (na báze pšenice a sóje), ktoré svojim vzhľadom, arómou a chuťou pripomínajú mäsové výrobky. Goody Foody sú určené nielen pre vegánov, vegetariánov, ale aj pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu. Goody Foody sú ochutené prírodnými koreninami, extraktmi a ochucovadlami bez použitia konzervačných látok a syntetických farbív. Prirodzene bez obsahu cholesterolu.
Pod značkou Racionella môžete nájsť rôzne druhy orechovín a sušeného ovocia. Výrobky, ktoré doplnia zdravý životný štýl ako i tradičné výrobky určené na domáce varenie a pečenie – mak, hrozienka, kokos či orechovú posýpku. Ak hľadáte pri vašich kuchynských variáciách suroviny, preverené rokmi skúsenosti, vycibreným citlivým prístupom, a zameraním primárne na kvalitu, sú výrobky zastrešené pod značkou Racionella tou pravou voľbou pre Vás. V prípade, že sa spoľahnete na kvalitu výrobkov Racionella budú vaše jedlá, koláče, zákusky i pečivo vždy dôkazom vášho kuchárskeho umenia. Dôkladným výberom dodávateľov z celého sveta, neustálou kontrolou kvality na všetkých stupňoch výrobného procesu, v kombinácii so zabehnutým systémom riadenia kvality vám dokážeme garantovať, že sa môžete spoľahnúť a venovať sa už iba majstrovským kuchárskym variáciám. Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. V tom prípade, môžeme povedať, že výrobky pod značkou Racionella sú v správnych rukách skutočným Amorovým šípom, ktorý si získa priazeň i najstratenejších prípadov.
Miš-maš sú zmesi sušeného ovocia, orechovín a cereálií. Pri ich balení vyberáme iba kvalitné plody. Miš-maš zmesi Vás osviežia, posilnia. Môžete si vybrať sladkú alebo slanú verziu. Miš Maš cereálny (zmes sušeného ovocia, cereálií, orechov a arašidov), čokoládový (zmes sušeného ovocia, cereálií, orechov a arašidov). Relax (zmes orieškov, cereálií, hrozienok), Hawai (zmes sušeného ovocia a cereálií), Mexiko (pikantná zmes oriešok, semienok a cereálií, jemne pálivá) alebo Salty (slaná zmes orieškov, semiačok a cereálií). K vínu, pivu alebo ku kávičke. K posedeniu s rodinou alebo priateľmi. Určite si vyberiete to svoje pravé orechové!
Soya milk v sebe ukrýva sušený sójový nápoj – rastlinný produkt s mliečnou chuťou. Máte alergiiu na laktózu? Bezlepkovú diétu? Je Vám blízky zdravý životný štýl? Alfik je pre Vás to pravé!

A hírek

Pozrite sa na najnovšie články